0(850) 333 0 222

Top
Göz Mimarlık ve İnşaat A.Ş > Kentsel Dönüşüm

Kentsel Dönüşüm

Binanızın ekonomik ömrünü tamamladığını veya riskli olduğunu düşünüyorsanız, kentsel dönüşüm hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Göz Mimarlık ve İnşaat A.Ş olarak, riskli görülen binayı analiz eder, tespitlerini ve çalışmalarını yaparak risk raporunu hazır hale getiririz.  Bu rapor sonucunda ömrünü tamamlamış olan binanızı bulunduğu yerde yenileyerek daha güvenli bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz.

Kentsel Dönüşüm uygulamalarında hukuki süreçlerin iyi yönetilmesi ve kontrol edilmesi de bir diğer önemli noktadır. Göz Mimarlık, bünyesinde hukuk departmanı bulunduran ve süreçleri çok iyi yönetebilen uzman ekibe sahiptir.

Kentsel dönüşüm hizmetlerinde, doğru planlama ve yıkımdan sonra yapılacak olan yapının düzgün bir şekilde oluşturulması da çok önemlidir. Göz Mimarlık bünyesinde, Mimari Proje ve 3D Proje Modelleme departmanı mevcuttur. Bu kentsel dönüşüm hizmeti sayesinde, mimarı yapının doğru bir şekilde hesaplanıp düzenlenmesi, en uygun malzemelerin seçilmesi, kat maliklerinin de beğenileri göz önüne alınarak düzgün bir çalışma ortaya çıkması sağlanmaktadır.

Göz Mimarlık; site, apartman vb. tüm binalarınızı kentsel dönüşüm kanunu kapsamında süreçleri en doğru şekilde yöneterek sizlere daha yaşanabilir yapılar ve alanlar sunmayı hedefler.